Ottelut 2018-19

Ilves Naiset kiittää yleisöä, tukijoita ja toiminnassa mukana olleita kuluneesta kaudesta. Nyt mennään kohti uutta kautta!

Tesoman jäähallin TG Cafe -kahvila palvelee kotiotteluiden aikana.

PVM KLO PAIKKA KOTI VIERAS TULOS
SYYSKUU
La 08.09. 14:30 Raksila Kärpät Ilves 1-2 TILASTOT
Su 09.09. 17:30 Raksila Ilves KalPa 5-3 TILASTOT
La 15.09. 12:15 Tesoma 1 Ilves KJT Haukat 13-0 TILASTOT
Su 16.09. 14:50 Kupittaa TPS Ilves 1-11 TILASTOT
La 22.09. 12:15 Tesoma 1 Ilves Sport 10-1 TILASTOT
Su 23.09. 15:00 Tesoma 1 Ilves Blues 4-5 VL TILASTOT
La 29.09. 12:15 Tesoma 1 Ilves Lukko 8-2 TILASTOT
Su 30.09. 15:15 Rauma Lukko Ilves 2-9 TILASTOT
LOKAKUU
La 13.10. 16:15 Tuplajäät 1 KalPa Ilves 3-5 TILASTOT
Su 14.10. 15:00 Tesoma 1 Ilves Kärpät 3-2 VL TILASTOT
La 20.10. 13:00 Ruovesi Ilves Kuortane 9-2 TILASTOT
Su 21.10. 17:20 Tapiola 2 Blues Ilves 6-2 TILASTOT
La 27.10. 14:50 Kerava 2 KJT Haukat Ilves 0-3 TILASTOT
Su 28.10. 14:00 HML hh HPK Ilves 3-6 TILASTOT
MARRASKUU
La 17.11. 15:30 Kuortane Kuortane Ilves 4-2 TILASTOT
Su 18.11. 15:00 Tesoma 1 Ilves HPK 2-4 TILASTOT
La 24.11. 12:15 Tesoma 1 Ilves TPS 7-0 TILASTOT
Su 25.11. 12:45 Vaasa hh 2 Sport Ilves 0-5 TILASTOT
YLEMPI JATKOSARJA
La 01.12. 15:30 Kuortane Kuortane Ilves 1-8 TILASTOT
Su 02.12. 16:15 Niirala KalPa Ilves 2-4 TILASTOT
La 08.12. 12:15 Tesoma 1 Ilves KalPa 1-5 TILASTOT
TAMMIKUU
Ke 09.01. 19:15 Tesoma 1 Ilves Blues 2-3 TILASTOT
La 12.01. 12:15 Tesoma 1 Ilves KalPa 5-0 TILASTOT
Su 13.01. 15:00 Raksila Kärpät Ilves 4-1 TILASTOT
Ke 16.01. 18:50 Tapiola 2 Blues Ilves 1-5 TILASTOT
La 19.01. 15:00 Muhos Kärpät Ilves 2-3 TILASTOT
Ke 23.01. 18:50 Tapiola 2 Blues Ilves 2-4 TILASTOT
Su 27.01. 15:00 Tesoma 1 Ilves Kuortane 7-1 TILASTOT
Ke 30.01. 19:15 Tesoma 1 Ilves Kuortane 3-1 TILASTOT
HELMIKUU
Su 03.02. 15:00 Tesoma 1 Ilves Kärpät 0-9 TILASTOT
PUDOTUSPELIT
VÄLIERÄT
Ti 05.03. 18:00 Tesoma 1 Ilves Kärpät 3-2 JA TILASTOT
To 07.03. 18:30 Raksila Kärpät Ilves 3-1 TILASTOT
La 09.03. 12:15 Tesoma 1 Ilves Kärpät 4-0 TILASTOT
Su 10.03. 16:00 Raksila Kärpät Ilves 1-3 TILASTOT
Ti 12.03. 18:00 Tesoma 1 Ilves Kärpät
FINAALIT
La 16.03. 12:20 Tapiola 2 Blues Ilves 6-1 TILASTOT
Su 17.03. 12:15 Tesoma 1 Ilves Blues 2-5 TILASTOT
To 21.03. 18:30 Espoonlahti Blues Ilves 4-2 TILASTOT
La 23.03. 12:15 Tesoma 1 Ilves Blues
Su 24.03. 14:20 Tapiola 2 Blues Ilves

Sarjataulukko

# JOUKKUE O TM PM P
1. HIFK 0 0 0 0
2. HPK 0 0 0 0
3. Ilves 0 0 0 0
4. K-Espoo 0 0 0 0
5. KalPa 0 0 0 0
6. Kuortane 0 0 0 0
7. Kärpät 0 0 0 0
8. Lukko 0 0 0 0
9. Sport 0 0 0 0
10. TPS 0 0 0 0

Alkusarja

Pistetaulukko